هزینه یابی طراحی وب سایت در سال 2018

۶ تیر ۱۳۹۷

طراحی سایت

هنگامی که ما نیاز به ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود دارید، هزینه آن بسیار مهم است و اولین چیزی است که شما در مورد آن فکر می کنید. طراحی وب سایت چقدر هزینه دارد؟» که جواب آن آسان نیست، زیرا جزئیات زیادی وجود دارد. اول از همه، می خواهید اطمینان حاصل کنید که می توانید هزینه آن را بپردازید، اما برای انجام این کار، باید عواملی که هزینه های ایجاد وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهند، درک کنید.

مراحل توسعه وب سایت در سال 2018 و عوامل تاثیر گذار بر هزینه طراحی سایت

شما روز به روز با فناوری های جدیدی در طراحی سایت مواجه میشوید و UX را در طراحی سایت نمی توانید دست کم بگیرید.

 • طراحی قابل نمایش در انواع دیوایسها

  یک وب سایت که می تواند با هر اندازه صفحه نمایش سازگار باشد، دیگر یک ایده خوب نیست، بلکه یک ضرورت است. با این حال، به منظور اجرای این قابلیت، شما باید هزینه پیاده سازی را در بودجه خود اضافه کنید (در بعضی موارد، این ممکن است تا 20٪ از هزینه های توسعه را اضافه کند).

 • استفاده از میکرو سرویسها

  استفاده از میکرو سرویسها به جای یک نرم افزار یکپارچه سنگین می تواند به صاحبان کسب و کارها بسیار کمک کند. اگر از این روش به درستی استفاده شود می تواند هزینه ها را کاهش دهد. با این حال، عدم تجربه و مهارت در معماری ارائه شده ممکن است منجر به نتایج بد و بودجه بیش از حد شود.

 • استفاده از اعلانها در وب سایتها

  به جای استفاده از ایمیل برای اعلانها می توان از اعلانهای داخل مرورگرها استفاده کرد که بسیار کارآمد است. که این تکنیک مستلزم هزینه است.

2. هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

یک وب سایت خوب از نظر بصری ، فن آوری ها و عملکرد و کارایی بسیار مهم است. بنابراین هزینه های مربوط به ساختن یک وب سایت معمولا شامل چند مورد کوچکتر است:

 • هزینه طراحی سایت شامل UX,جریان کار، ناوبری، UI و نام تجاری میباشد.
 • هزینه توسعه وب سایت شامل backend، پنل مدیریت، QA، استقرار می باشد.
 • هزینه نگهداری وب سایت شامل پشتیبانی و بروز رسانی می باشد.
 • هزینه میزبانی وب سایت شامل دامنه، سرور و ذخیره سازی می باشد.

هر کدام از هزینه های ذکر شده می تواند بسته به نیازهای شما، نوع وب سایت مورد نیاز و دامنه عملکرد آن متفاوت باشد. هزینه متوسط طراحی وب سایت برای یک کسب و کار کوچک می تواند به صورت زیر محاسبه شود:

 • پروژه های کوچک - 300 - 600 ساعت
 • پروژه های متوسطه - 850 - 1360 ساعت
 • پروژه های بزرگ - 2،500 - 5،000+ ساعت

یک وب سایت یا فروشگاه ساده که شامل تا 10 صفحه است یک پروژه کوچک تعریف شود. یک فروشگاه اینترنتی مانند eBay، یک برنامه وب کامل و یا یک شبکه اجتماعی مانند فیس بوک، پروژه های بزرگ هستند. یک پروژه متوسط یک فروشگاه آنلاین کوچک با تعداد محدودی از محصولات و دسته ها، یک وبلاگ شخصی یا وب سایت، یک وب سایت ساده با قابلیت های محدود که در تلفن همراه قابل مشاهده باشد.

3. چگونه هزینه وب سایت را کاهش دهیم؟

شما برای کم کردن هزینه ها می توانید از طراحان وب سایت عمومی که اکثرا از اپن سورسها استفاده می کنند و وب سایتهای آنها قابل سفارشی سازی نیست استفاده کنید که در گذر زمان متوجه خواهید شد که هزینه های شما بیشتر خواهد شد، چون این سیستم ها قابل سفارشی سازی نیستند.

 • شما باید درک روشنی از کسب و کار خود داشته باشید.
 • تجزیه و تحلیل کسب و کار با یک تیم توسعه مناسب و سرمایه گذاری صحیح

اگر شما با ارزان ترین پیشنهاد موافقت کنید، در بلند مدت باید دو برابر هزینه پرداخت کند. می توانید برای مشاوره رایگان با تماس بگیرید.


 نویسنده:حمید شاه محمدی
 تعداد مشاهده خبر:(1074)
 هر روز از مقاله های جدید طراحی سایت در کانال تلگرام ما با خبر شوید

 میانگین امتیازات:
 
  تعداد رای دهندگان: {{ count }}
نظرات:

{{ x }}
{{ alert }}

نویسنده:{{ com.name }}
{{ com.body }}
{{ com.created_at }}