GitHub نسخه دسکتاپ 1.2 را منتشر کرد

۵ خرداد ۱۳۹۷

انتشار جدید GitHub Desktop app که دیروز عرضه شد، به شما کمک می کند به راحتی با همکارانتان، تغییرات خود را همگام سازی کنید. ویژگی انتشار این نسخه این است که شما می توانید شاخه خود را با شاخه دیگری در مخزن مقایسه کنید. سپس می توانید شاخه اصلی را با شاخه کاری فعلی خود ادغام کنید.

بعدا می توانید فایل های چندگانه را انتخاب کرده و اقدامات خود را بر روی آنها انجام دهید مانند حذف تغییرات . غیره. شما می توانید فایل های چندگانه را با Shift + Command / Ctrl و کلیک بر روی فایل های شخصی انتخاب کنید.

نسخه دسکتاپ GitHub یک برنامه مبتنی بر Electron است که شما را قادر به ساخت برنامه های کاربردی دسک تاپ متقارن با جاوا اسکریپت، HTML و CSS می کند. هجده نفر به انتشار v1.2 کمک می کنند،

GitHub Desktop منبع باز است. ما 26 مشارکت از 18 شرکت کننده مختلف را ادغام کردیم. از زمان عرضه 1.1 در ماه فوریه، ما اشکالات را رفع کردیم، ویژگی های موجود بهبود یافته و GitHub Desktop را توسعه داده ایم. در واقع، ویژگی انتخاب چند فایل در این نسخه اضافه شده است. ما دوست داریم شما را به ما بپیوندید و به نسخه های آینده دسک تاپ کمک کنید.

GitHub Desktop


 نویسنده:حمید شاه محمدی
 تعداد مشاهده خبر:(1150)
 هر روز از مقاله های جدید طراحی سایت در کانال تلگرام ما با خبر شوید

 میانگین امتیازات:
 
  تعداد رای دهندگان: {{ count }}
نظرات:

{{ x }}
{{ alert }}

نویسنده:{{ com.name }}
{{ com.body }}
{{ com.created_at }}