طراحی سایت شخصی


امروزه بسیاری از سازمانها و شرکتها بدنبال مهارتها و تواناییهای علمی شما هستند. شاید بهترین راه برای یافتن شما شبکه های اجتماعی مانند facebook,linkedin,twitter,telegram می باشد. شاید اگر برای مکاتبات خود بجای ایمیلهای yahoo,gmail ایمیلی با نام و برند خود داشته باشید مشتریان اعتماد بیشتری به شما خواهند داشت. کاربران از دیدن وب سایت شخصی و صفحات تماس با ما و رزومه شما بصورت آنلاین احساس خشنودی و رضایت بیشتری خواهند داشت. قبل از اینکه تصمیم به داشتن یک وب سایت شخصی داشته باشید، اول باید برنامه ای برای طراحی و پیاده سازی و مهمتر از همه هدف داشتن از وب سایت شخصی داشته باشید. مطمئنا ما در انتخاب کلمات کلیدی و نوع طراحی و برنامه نویسی سایت که مربوط به کسب و کار و مهارتهای شما باشد شما را راهنمایی خواهیم کرد.برخی از مزایای داشتن وب سایت شخصی:

1.همیشه در دسترس بودن

امروزه بسیاری از شرکتها و سازمانها برای جذب نیرو دیگر از روزنامه و آگهی استفاده نمی کنند و ترجیح می دهند با هزینه کمتر از اینترنت و بصورت آنلاین نیروهای مورد نظر خود را جذب کنند.

2.بگذارید دیگران شما رو پیدا کنند

بجای فرستادن مکرر رزومه و بجای خواندن مکرر روزنامه و مجلات با داشتن وب سایت شخصی دیگران شمارا برای کار مورد نظر خود پیدا خواهند کرد

3.داشتن رزومه دیجیتالی

با داشتن یک وب سایت شخصی شما یک رزومه دیجیتالی دارید که در اختیار همگان می باشد.بعضی از مواردی که باید در وب سایت شخصی داشته باشید عبارتند از:

  1. صفحه اصلی
  2. صفحه تماس با ما
  3. داشتن گالری
  4. معرفی شما به دوستان و آشنایان بازدید کنندگان در شبکه اجتماعی
  5. مدارک و مهارتهای شما
  6. توصیف کسب و کار
  7. ارسال نظرات و پشنهادات
  8. اخبار و مقالات مرتبط با کسب و کار شما