طراحی سایت هنری


امروزه افراد مهم و سرشناس از جمله بازیگران و هنر مندان از طریق شبکه های اجتماعی به محبوبیت و معروفیت بیشتری دست پیدا کرده اند.قدم بعدی برای آنها داشتن یک وبسایت شخصی میباشد تا بتوانند خود و کارهایی که انجام داده اند را به طور کامل معرفی نمایند.بزرگترین مشکل این افراد نداشتن مهارت کافی برای طراحی وبسایتشان میباشد.

بعضی از آن ها با داشتن دانش گرافیکی ممکن است به این امر فکر کنند که خود میتوانند وب سایت خود را به بهترین نحو طراحی کنند . وقت زیادی را صرف آن کنند در صورتی که حقیقت چیز دیگری است.

داشتن یک وب سایت خوب با طراحی زیبا و معرفی آن در شبکه های مجازی میتواند به شما در این امر کمک کرده و محبوبیت و معروفیت بیشتری برای شنا به همراه داشته باشد.منظور از مدیریت کردن وب سایت یعنی شما به راحتی میتوانید هر قسمت از وب سایت خود را به راحتی مدیریت کرده وبسیاری از بخش های آن را به روز رسانی انجام دهید و یا اضافه نمایید.به این بخش از سایت کنترل پنل سایت گفته میشود.

در صحبت از یک وب سایت هنری در هر بعدی گرافیک وب سایت حرف اول را در این زمینه میزند.در بخش گرافیک یک تم ویژه و خلاق برای وب سایت شما در نظر گرفته میشود که بتوان بالاترین تأثیر خود را روی مخاطبان و بازدید کنندگان بگذارد.برای مثال استفاده از رنگها به درستی و ساده استفاده شدن وب سایت یا همان یو-ایکس مهمترین بخش در این زمینه میباشد.

داشتن برند منحصر به خود

داشتن یک وب سایت به نام خود به راحتی میتواند برندی برای شما محسوب شود.یک نام و یک برند به راحتی میتواند هدف و فکر و راه و رو شما را به دیگران نشان دهد.

ساختن لیست ایمیل ها

در شبکه های اجتماعی نمیتوانید به راحتی صندوق پست اختصاصی برای خود داشته باشید این به ضرر شماست زیرا شما از طریق هوادارانتان میتوانید پول ساز باشید و کسب در آمد کنید.زمانی که شما البوم و اثر جدید خود را منتشر میکنید و یا توری برای هوادارنتان میگذارید با ارسال ایمیلهای گروهی به طرفدارانتان اطلاع رسانی میکنید.با داشتن وب سایت به نا خود میتوانید به راحتی نام و ایمیل طرفداران خود را داشته باشید و هر زمانی که میخواهید با آنها در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را به راحتی در اختیار آنها قرار دهید.

رسمیت و کنترل بیشتر روی مطالب

وقتی شما یک وب سایت هنری مخصوص خود داشته باشید، در واقع رسمیت بیشتری نسبت به شبکه های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان خود برقرار کرده اید و خودتان میتوانید مطالب گذاشته شده در وب سایتتان را مدیریت کنید و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

محصولات خود را بفروشید

شما می توانید بصورت مستقیم آثار هنری خود را به فروش برسانید و بدون واسطه آثار و محصولات هنری خود را عرضه کنید. در واقع در کنار یک وب سایت یا پرتال ارتباط با مخاطبین، یک فروشگاه اینترنتی هم داشته باشید.

در یک وب سایت هنری می توان خدمات و سرویسهای زیر را ارائه داد:

  1. طراحی صفحه وب ارتباط با مخاطبین
  2. طراحی صفحه وب درباره ما
  3. طراحی صفحه وب نمایش آثار هنری
  4. طراحی صفحه وب عضو گیری
  5. طراحی صفحه وب به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  6. طراحی صفحه وب کارت پستال
  7. طراحی صفحه وب مجسمه سازی
  8. طراحی صفحه وب آموزش
  9. و...
طراحی سایت هنری