طراحی سایت وکلا


همیشه سئوالات مربوط به قانون و دادگاهها و وکلا ذهن مردم را به خود مشغول کرده است. مانند مسائل مربوط به طلاق، خرید و فروش ملک، قراردادها، شراکت و این که هرکسی طبق قانون چه حق و حقوقی دارد. یک وب سایت خوب حقوقی هم می تواند به این پرسشها، پاسخ دهد و هم با زیاد شدن مراجعات به سایت شما به کسب و کار شما رونق بخشد. وکلا می تواند با داشتن یک سایت خوب به معرفی خود و شرح سوابق خود بپردازند و کسانیکه در دنیای مجازی به دنبال یک وکیل خوب هستند به سمت خود جذب کنند. شما با گذاشتن مقالات و اخبار حقوقی می توانید بازدید کنندگان را به سمت وب سایت خود جذب کنید و باعث بالا رفتن رنک صفحه وب خود در موتورهای جستجو گردید که این به دیده شدن شما در دنیای مجازی بسیار کمک می کند.

شما می توانید در صفحه تماس با نقشه گوگل دفتر کار خود را قرار دهید تا متقاضیان به راحتی بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی صفحه پرسش و پاسخ می تواند به خشنودی مراجعه کنندگان شما بسیار کمک کند تا بصورت آنلاین از شما مشاوره بگیرند. حتی می توانید یک سیستم مخصوص پرسش و پاسخ فقط برای مشتریان خود راه اندازی کنید.

همچنین یک سیستم برای گرفتن وقت ملاقات راه اندازی کنید و در بازه های زمانی مشخص با افراد قرار ملاقات بگذارید. برخی از ویژگیهایی که می توان در طراحی سایت وکلا مد نظر داشت:

  1. طراحی صفحه وب بانک مقالات حقوقی
  2. طراحی صفحه وب اخبار مسائل حقوقی
  3. طراحی صفحه وب آموزشهای حقوقی
  4. طراحی صفحه وب ارسال مطالب برای کاربران وب سایت
  5. صفحه صفحه وب مخصوص کاربران ویژه
  6. طراحی صفحه وب تماس با ما
  7. طراحی صفحه وب نکات مهم قانون
طراحی سایت وکلا