نرم افزار آموزش مجازی lms


طراحی سایت

نرم افزار آموزش مجازی LMS یا Learning Management System به معنی سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی به شما کمک خواهد کرد که محدودیتهای جغرافیایی را حذف کنید و بصورت آنلاین و اینترنتی، محتواهای متنی، فیلم،تصاویر، صوتی ویا دیگر محتواها مانند powerpoint,pdf و غیره را در قالب دوره های آنلاین، کلاسهای آنلاین، آزمونهای آنلاین و ... برگزار کنید. با کمک این نرم افزار شما محدودیت ظرفیت پذیرش نخواهید داشت و هر تعداد دانش آموز یا دانشجو که بخواهید می توانید پذیرش کنید. با این نرم افزار شما انعطاف پذیری بیشتری در آموزش دارید و دوره های با کیفیت و دسترسی آسان به اساتید و حذف هزینه های رفت و آمد را شاهد خواهید بود.

ویژگی های نرم افزار آموزش مجازی (سامانه یادگیری مجازی یا سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی LMS)

داشبورد

در قسمت داشبورد شما اطلاعات کلی سیستم را دریافت می کنید.

مدیریت کاربران

نقشها

در این قسمت شما نقشها را در سیستم تعریف می کنید که شما 3 نقش پیش فرض مدیر سیستم، مدرس و دانشجو را در سیستم دارید، و می توانید نقشهای بیشتری تعریف کنید. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

کاربران

تعریف کاربران با نقشهای و دسترسی های مختلف وجود دارد. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

دوره ها

در این سیستم شما می توانید دوره های آموزش مجازی را تعریف کنید. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

ویژگی ها

دروس

در این سیستم شما می توانید دروس هر دوره آموزش مجازی تعریف، ویرایش، حذف و یا بازیابی کنید. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

ویژگی ها

تستها

امکان تعریف تست برای هر دوره و درس در این سیستم وجود دارد. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

ویژگی ها

سئوالات

امکان تعریف سئوالات برای هر تست برای این سیستم وجود دارد. همچنین روی کلیه فیلدها امکان جستجو، مرتب سازی دارید. همچنین می توانید کلیه رکوردها را پرینت کنید و یا به فرمتهای Excel,csv,pdf تبدیل کنید.

ویژگی ها

گزینه های سئوال

امکان تعریف گزینه های جواب سئوال در این سیستم وجود دارد.

ویژگی ها

خرید دوره بصورت آنلاین

امکان خرید دوره بصورت آنلاین برای دانشجو وجود دارد.