نرم افزار برگزاری آزمون


مقدمه

با نرم افزار برگزاری آزمون می توانید از طریق بستر اینترنت و شبکه سازمانی بصورت آنلاین آزمون و تست برگزار کنید. در این سامانه می توانید زمان تعیین کنید که هر آزمون چقدر زمان داشته باشد. از این سیستم برای سامانه مسابقات هم می توان استفاده کرد و در آن افراد در مدت زمان معین بصورت آنلاین با هم مسابقه دهند. این سیستم کاملا تحت وب بوده و ساختار MVC دارد و از صفر نوشته شده است و از هیچ گونه سیستم اپن سورسی برای نوشتن آن استفاده نشده است، پس هرگونه بومی سازی و ملاحظات امنیتی قابل اجرا می باشد.


نرم افزار برگزاری آزمون

۱- پشتیبانی از مدلهای مختلف سئوال

  1. چند گزینه ای-تک جوابی
  2. انتخابی و پاسخ های چند گانه
  3. پر کردن جای خالی
  4. جواب کوتاه
  5. جواب بلند
  6. تطبیق دادن
  7. پیوست کردن فایل

۲-آزمون – تست

شمامی توانید برای هر آزمون نام، زمان شروع و پایان تعریف کنید و برای هر آزمون مدت زمان تعیین نمایید.

۳-کاربران -دانش آموزان

اضافه کردن و مدیریت کاربران و محصلان در این سیستم بصورت نا محدود می باشد.همچنین امکان تعریف گروههای مختلف برای کاربران و آزمون های مختلف وجود دارد.

۴-کاربر پسند بودن

کار با نرم افزار برگزاری آزمون یا سامانه مسابقات بسیار آسان و راحت می باشد.

نرم افزار برگزاری آزمون

۵-خروجی – گزارشات

نمایش نتیجه آزمون بعد از انجام آزمون برای کاربر امکان پذیر است.همچنین نتیجه آزمون به ایمیل کاربر ارسال می گردد.امکان گزارشگیری متنوع در سیستم در خروجی های مختلف وجود دارد. سامانه برگزاری آزمون یا برگزاری مسابقات دارای ماژول گزارش ساز قدرتمند می باشد که با آن می توانید هر نوع گزارشی از سیستم تهیه نمایید.

۶- ۱۰۰% کد با الگوی MVC

استفاده از الگوی MVC که جدیدترین متد برنامه نویسی در دنیا می باشد و امکان تغییرات طبق سفارش مشتری دراین سیستم امکان پذیر است.

۷-قابل نمایش در موبایل و تبلت

سیستم آزمون ساز در کامپیوتر،لپ تاپ،تبلت و موبایل قابل نمایش می باشد.