5 مرحله اصلی برای طراحی سایت

۲۷ خرداد ۱۳۹۷

طراحی سایت

در طراحی سایت باید به محتوای غنی برای بازدید کنندگان و موتورهای جستجو تلاش کنیم. باید فروش آنلاین خود نگاهی ویژه داشته باشید و از تمام ابزار ها و شیوه ها در این راه کمک بگیرید.

  1. برنامه ریزی روشن و مدون برای طراحی سایت
  2. طراحی سایت
  3. ایجاد محتوای جذاب و شگفت انگیز
  4. فروش آنلاین در وب سایت
  5. توجه به سئو وب سایت

1.برنامه ریزی روشن و مدون برای طراحی سایت

قبل از اینکه شما یک وب سایت را طراحی کنید، باید نقشه ای برای برنامه ریزی درست داشته باشید. حتی اگر در حال حاضر یک فروشگاه آجر و ملات تاسیس کرده اید، طراحی وب سایت آن نیاز به کمی پیش بینی و آماده سازی از قبل دارد.

طراحی سایت

2.طراحی سایت

بعد از درک اینکه شما برای کسب و کار خود به یک وب سایت احتیاج دارید و برنامه ریزی های لازم را انجام دادید، حالا باید تصمیم بگیرید که اقدام بعدی شما چیست؟ در اقدام بعدی باید مشخص کنید که خودتان می خواهید طراحی و ساخت وب سایت را انجام دهید(DIY) یا از یک شخص حرفه ای را برای این کار استخدام کنید(DIFM).

3.ایجاد محتوای جذاب و شگفت انگیز

آیا بازدیدکنندگان وب سایت شما می خواهند برای ثبت نام برای یک خبرنامه، خرید یک محصول، به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و یا هر چیزی دیگری از وب سایت شما بازدید کنند. شما برای جذب بازدید کننده نیاز به محتوای خوب و جذاب دارید. کلمات خوب، همراه با تصاویر چشم نواز، می تواند تمام اهداف شما را تامین کند. به طوری که شما کسب و کار خود را بصورت آنلاین به نمایش در می آورید.

طراحی سایت

4.فروش آنلاین در وب سایت

این که آیا شما در حال حاضر یک فروشگاه آجر و ملات تاسیس کرده اید یا شما با کسب و کار جدید، به فروش محصولات یا خدمات آنلاین به سمت صحنه تجارت الکترونیک بروید، راهی عالی برای جذب مشتری جدید است. شما لازم نیست به ترافیک یا فروش محصولات خود متکی باشید و گزینه های زیادی برای گرفتن مشتریان از طریق راه کارهای مجازی وجود دارد.

وب سایت تجارت الکترونیک یک ابزار قدرتمند برای تولید سود و گسترش کسب و کار شماست، قرار دادن نام تجاری خود در خط مقدم ذهن مشتریان بسیار در کسب و کار شما تاثیر خواهد گذاشت.

5.توجه به سئو وب سایت

اکنون که شما یک وبسایت دارید، باید بر روی به دست آوردن بازدید کننده در بازار سایبری بسیار رقابتی کار کنید. موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ در بازی وجود دارند. شما باید از اصول اولیه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای وب سایت خود در اینترنت استفاده کنید.

خبر خوب؟ شما با ایجاد محتوای وب مناسب، قدم مهمی برداشته اید. نوع محتوا باید بگونه ای باشد که برای افرادی که در جستجوی وب برای محصولات و خدمات شما هستند، مناسب باشد.

جستجوگرها روند افزایش ترافیک وب را افزایش می دهند و رتبه بندی وب سایت شما را همراه با آن افزایش پیدا می کند.

طراحی سایت

 نویسنده:حمید شاه محمدی
 تعداد مشاهده خبر:(1304)
 هر روز از مقاله های جدید طراحی سایت در کانال تلگرام ما با خبر شوید

 میانگین امتیازات:
 
  تعداد رای دهندگان: {{ count }}
نظرات:

{{ x }}
{{ alert }}

نویسنده:{{ com.name }}
{{ com.body }}
{{ com.created_at }}