php در سال 2018 از نظر خالق PHP

۱۵ خرداد ۱۳۹۷

طراحی سایت

وضعیت PHP در سال 2018 در کنفرانسی که خالق پی اچ پی (Rasmus Lerdorf) در آن سخرانی کرد بررسی شد. ویژگیهای جدیدی به آن اضافه خواهد شد ولی تمرکز در php 7.x بر روی کارایی و performance زبان برنامه نویسی php خواهد بود. خالق زبان php بارها از استفاده از کامپایلر jit در php 8 صحبت کرد.

برای بسیاری از کاربران PHP در سال 2016 و 2017 همه چیز در مورد بهبود کارایی در پی اچ پی 7 بود. بهبود عملکرد و بهره وری کلی، موجب پیاده سازی پروژه های پی اچ پی 7 به بهترین شکل شد که فراتر از نسخه های گذشته PHP بود. اگر هنوز در PHP 7 نیستید، سریعا به php 7 مهاجرت کنید، اما بحث بیشتر در مورد ویژگی های جدید در PHP 7.2 و 7.3 همراه با بهینه سازی و تجزیه و تحلیل استاتیک می باشد.

راسموس تاریخ مختصر پی اچ پی را که اکنون نزدیک به 25 ساله است، ارائه داد؛ چگونه آن را به عنوان یک ابزار الگو آغاز کرد و اینک چگونه پی اچ پی به یک زبان کامل تبدیل شد. تاریخچه مختصر از بهبود عملکرد بین PHP 5 و PHP 7 بیان کرد، و او جزئیات دقیقی در مورد عملکرد زبان PHP داد.

واقعیت این است که یاد گیری، راه اندازی و کار با PHP بسیار آسان است و یک زبان عالی برای یادگیری مبتدیان می باشد. سرعت توسعه پروژه در این زبان بسیار بالا است و در زمان بندی با سرعت بالا می توانید پروژه های خود را به انجام رساند. از لینک زیر می توانید سخنرانی کامل خالق php در سال 2018 را مشاهده کنید.

PHP in 2018 by the Creator of PHP

 نویسنده:حمید شاه محمدی
 تعداد مشاهده خبر:(1194)
 هر روز از مقاله های جدید طراحی سایت در کانال تلگرام ما با خبر شوید

 میانگین امتیازات:
 
  تعداد رای دهندگان: {{ count }}
نظرات:

{{ x }}
{{ alert }}

نویسنده:{{ com.name }}
{{ com.body }}
{{ com.created_at }}