طراحی سایت آژانس مسافرتی


مسافرت و تفریح در زمان و موقعیت خاصی صورت نمیگیرد.هر کس بنا به دلایل مختلفی اقدام به سفر میکند و زمان خاصی برای آن وجود ندارد.سفر کردن مرتبط با فصل خاصی نیست.از ابتدا برای شروع یک سفر خوب نیازمند اطلاعات و افرادی هستیم تا اطلاعات کافی در رابطه با هتل و مقصدی که به آن مسافرت میکنیم را در اختیارمان بکذارند و ما را در این امر یاری کنند تا سفری خاطره انگیز داشته باشیم.

از جمله نیاز های ما در یک سفر مکانی که در آن اقامت داریم و سرویس ایاب و ذهاب مکان های گردش گری و اطلاعاتی در مورد مکانی و جغرافیایی محل مورد نظر میباشد.پیدا کردن همه این موارد کاری وقت گیر و چالش بر انگیز میباشد.بنابر این صاحبان اژانس ها میتوانند در کنار اژانس موفق یک وب سایت ایده آل داشته باشند تا با ارائه خدمات مورد نیاز مشتری هم کارایی و توانایی خود را نشان دهند و هم نیاز های مشتریان را به صورت کامل پشتیبانی کنند.

برای این کار در ابتدا لیستی از تمامی تور ها و پکیج هایی که برای مشتریان ارائه میدهید در وب سایت خود قرار دهید .تا مشتریان با خواندن اطلاعات دقیق از قیمت ها و با دیدن تصاویر از تمامی جزئیات تور اطلاع حاصل نمایند.حتی اگر از طریق اس ام اس تبلیغاتی اطلاعات تورها را برای مشتریان میفرستید ادرس وب سایت خود را قرار دهید تا با دیدن وب سایت مشتریان بتوانند اطلاعات کامل و بهتری به دست بیاورند.

و در نهایت در صورتی که مشتریان از پکیجی خوششان آمد بتوانند به صورت آنلاین پکیج خود را سفارش داده و از طریق کارت به کارت هزینه تور مورد نظر را پرداخت کنند.این کار رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت و باعث میشود مشتری آژانس شما را به دیگران معرفی کرده و نوعی تبلیغ برای حرفه شما محسوب میشود.همچنین میتوانید مدارک را به صورتآنلاین دریافت کرده تا زحمت چندانی به عهده کاربران نیافتد.میتوانید در وب ساایت یک پنل قرار دهید و سرویس های بیشتری برای مشتریان فراهم کنید کهاین پنل باشگاه مشتریان نام دارد.

شما میتوانید با گرفتن تبلیغات و بنر های تبلیغاتی منبع در آمد خوبی داشته باشید.بسیاری از سایتهای مرتبط با گردش گری میتوانند با قرار دادن تبلیغات خود در سایت شما دیده شوند و شما هم میتوانید با گرفتن هزینه ابونمان به درآمد خود بیافزایید.

با قرار دادن جستجوی پیشرفته در سایت میتوانید نظمی به تورها و هتل ها دهید تا کاربر به راحتی به گزینه مورد نظر خود دسترسی پیدا کند و با ایجاد اخبار و مقاله یکی از بهترین سرویس دهی هارا برای مشتریان خود داشته باشید.

وجود اخبار و مطالب مرتبط میتواند بازدید سایت شما را افزایش داده و در موتورهای جستجوی پیشرفته مانند گوگل در صفحات اول دیده شوید و بازدید خود را افزایش دهید.هر چه بازدید از سایت شما بیشتر شود ورودی سایت نیز افزایش می یابد و شما بیشتر دیده میشوید و مشتریان شما افزایش میابند. در طراحی سایت مسافرتی و گردشگری می توان سرویسها و خدمات زیر را ارئه داد:

  1. طراحی صفحه وب عضو گیری و ثبت نام
  2. طراحی صفحه وب مدیریت کاربران
  3. طراحی صفحه وب طبقه بندی خارجی، داخلی و استانی
  4. طراحی صفحه وب طبقه بندی هتلها
  5. طراحی صفحه وب طبقه بندی تورهای هوایی، زمینی و دریایی
  6. طراحی صفحه وب معرفی جاذبه های گردشگری شهرها و کشورها
  7. طراحی صفحه وب شرایط تورها و قیمت ها
  8. طراحی صفحه وب اخبار و مقالات توریستی
  9. طراحی صفحه وب رزرو آنلاین و خرید بلیط اینترنتی
  10. و...
طراحی سایت آژانس مسافرتی