طراحی سایت گالری


امروزه بسیاری از هنرمندان که دارای گالری هستند از این که محصولاتشان را بصورت پر هزینه سنتی بفروشند خسته شده اند. این هنرمندان با داشتن یک وب سایت می توانند به جای کرایه کردن اتاقی از هتل و نمایش کارهای خود را در آن، در فضای مجازی اقدام به نمایش محصولات و فروش آنها بکنند.

مطمئنا برپا نمودن یک گالری در زمینه های مختلف مانند مجسمه سازی، عکاسی،نقاشی و ... دردسرها،معایب و مریتهای خود را دارد. بسیار افراد که در ابتدای شناساندن آثار و کارهای هنری خود هستند خیلی مهمتر است که قبل از برپایی گالری یک وب سایت خوب برای شناساندن خودو آثار خود به دیگران باشند و این در شناساندن آنها به عنوان فردی معروف بسیار موثر است.

وب سایت گالری باید گرافیکی و هنری باشد و می توان از تکنیکهای متنوعی در این زمینه استفاده کرد. در طراحی چنین سایتهای هنری می توان از تکنیک parallax استفاده کرد که در قالب یک صفحه با اسکرول زیاد و افکتهای جذاب، مخاطبین و بازدیدکنندگان را جذب کرد.

حتما قبل از طراحی سایت گالری یک RFB از نیازهای خود تهیه کنید. شما می توانید در وب سایت گالری به فکر یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات و آثار خود باشید. همچنین می توانید لوازم نقاشی مانند قلم های نقاشی، بوم های آن و همچنین رنگهای مختلف را به فروش برسانید. وب سایت گالری برای افراد زیر می تواند راه اندازی شود:

 1. وب سایت برای نقاشان
 2. وب سایت برای عکاسان
 3. وب سایت برای دکوراسیون
 4. وب سایت برای مزون
 5. و...

سرویسهایی که در وب سایتهای گالری باید مورد توجه قرار گیرد:

 1. راه اندازی گالری عکس حرفه ای
 2. قابلیت تولید اندازه های مختلف از عکسها
 3. ارسال نظرات و پیشنهادات و امتیاز دهی برای هر عکس
 4. طراحی صفحه تماس با ما، رزومه عکاسی و قراردادن شماره و آدرس
 5. راه اندازی سیستم Like و امتیاز دهی برای مشخص نمودن عکسهای برتر
 6. و...